Partners

SportGates 24/7 – modernus sporto klubas, prisitaikantis prie kiekvieno gyvenimo ritmo, nes dirba 24/7 laiku, 7 dienas per savaitę, ištisus metus. 1100 kv. m. erdvės ir jaukus sporto klubo interjeras leis jaustis jaukiai ir patogiai. Kokybiškam tavo sportui klube bus aukštos kokybės Life Fitness ir Hammer Strength treniruokliai, laisvoji sporto įranga bei limfodrenažiniai treniruokliai.


Pirmasis Kaune ir vienintelis Lietuvoje sidro baras „2½ obuolio“ yra įsikūręs sparčiai atgimstančioje senamiesčio Palangos gatvelėje. Jo duris atvėrė du buvę barmenai, rinkai nusprendę pasiūlyti kažką naujo – gausų asortimentą tikro, natūralaus sidro, savo skoninėmis savybėmis greit užčiaupiančio net didžiausius skeptikus. Autentiškame rūsyje rasite daugiau nei 30 rūšių kruopščiai atrinkto sidro, kurio dauguma specialiai vežama į „2½ obuolio“ ir jo pasiūlyti negali ne tik kiti Lietuvos, tačiau netgi Pabaltijo barai. Mėgstamiausią sidrą jums padės atrasti visą laiką už baro besisukantys patys „2½ obuolio“ savininkai.


INNOVAMED kineziterapijos studija Kaune teikianti profesionalias ir efektyvias paslaugas. Studijoje taikomi gydymo metodai yra pagrįsti moksliniais įrodymais.

INNOVAMED kineziterapijos studijoje teikiamos specialistų konsultacijos, individualios kineziterapijos procedūros, sportininkų funkcinis vertinimas. Taikome modernius terapijos metodus: Mulligan ir Maitland mobilizacijos technikas, įvairių rūšių terapijas: INDIBA, Neurac Redcord, DNS; fizioestetikos ir teipavimo procedūros, gydomuosius masažus su IASTM, taip pat dailės psichoterapiją. Esame orientuoti į tikslingą ir greitą rezultato siekimą, ilgalaikį išliekantį rezultatą po gydymo.