Kaunas Dukes dalyvaus Europos Super Lygoje (ESL)!

Nauji metai, nauji iššūkiai, naujas startas! – tokiu šūkiu ateinantį sezoną pasitinka Lenkijos Amerikietiško Futbolo Asociacija. Šį kartą sporto emocijos neapsiribos Lenkijos šalimi – prie lygos prisijungia ir komandos iš Lietuvos, Baltarusijos ir Rusijos. Jos kovos dviejuose divizionuose.

Vakarų divizionas:

Kaunas Dukes (Kaunas, Lietuva )

Vilnus Iron Wolves (Lietuva, Vilnus)

Warsaw Eagles (Varšuva, Lenkija)

Bydgoszcz Archers (Bydgoščius, Lenkija)

Kraków Tigers (Krokuva, Lenkija)

Ząbki Dukes (Zombkai, Lenkija)

Rytų divizionas:

Minsk Litvins (Minskas, Baltarusija)

Moscow Spartans (Maskva, Rusija )

St. Petersburg North Legion (Sankt Peterburgas, Rusija)

St. Petersburg Grifins (Sankt Peterburgas, Rusija)

Komandos savo divizionuose sužais po šešerias rungtynes. Divizionų nugalėtojai tarpusavyje kovos finale, kuris numatytas liepos gale.

„Džiaugiamės galėdami prisijungti prie ESL. Viliamės, kad mūsų dalyvavimas šioje lygoje prisidės prie amerikietiško futbolo augimo Kauno mieste ir visoje Lietuvoje, o taip pat leis mūsų komandai tapti konkurencinga jėga Europos amerikietiško futbolo žemėlapyje. Šiems tikslams pasiekti būtina varžytis su stipriais ir patyrusiais varžovais. Būtent šią galimybę mums suteikia Europos Super Lyga. Nekantriai laukiame sezono starto!” – sako komandos atstovas Matt Sawickis.

Kaunas Dukes sezoną pradeda balandžio 7 dieną, Kaune, rungtynėmis su Vilniaus Iron Wolves komanda. Norite prisijungti prie komandos? Visą informaciją rasite Kaunas Dukes Facebook paskyroje, susisiekę su mumis asmenine žinute arba puslapyje www.kaunasdukes.lt.